App Store Google Play

Дніпропетровщина завершила посів озимих культур

17.10.2014 18:01
Дніпропетровщина завершила посів озимих культур

Аграрії області посіяли понад 678 тис га озимих, з них 607,4 тис га – озимих колосових культур. Про це повідомили в департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА.

 

В регіоні посіяно 522,5 тис га пшениці, 82,6 тис га ячменю та 2,3 тис га жита. Крім того, посіяно 70,8 тис га озимого ріпаку.

 

Одночасно з посівом озимих на Дніпропетровщині завершується збирання пізніх зернових культур. Вже виконано 97% запланованих  робіт. Загалом намолочено 3 млн 258 тис тонн зерна при середній врожайності 28,8 й/га. Зокрема, валовий збір кукурудзи на зерно склав 799,7 тис тонн при середній урожайності 25 ц/га.

 

Картопля зібрана на 100% площі, накопано 658,8 тис. тонн при середній врожайності 127 ц/га. Овочів зібрано 574,6 тис. тонн (86,9% до плану) при середній врожайності 189 ц/га.

 

Продовжується збір технічних культур. Валовий збір соняшника при середній врожайності 95,2 ц/га складає понад 885 тис тонн. Це 99,4% від запланованого об’єму робіт. Також зібрано 6 тис тонн сої за середньої врожайності 11,5 ц/га. Це 87% до плану.

 

Нагадаємо, Україна цього року вийшла на друге місце за експортом зернових. Лідером в країні за обсягами вирощування пшениці та ячменю є Дніпропетровська область.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...