App Store Google Play

Краснов піариться на бронежилетах, а заробляє на відкатах з Укрзалізниці

16.10.2014 14:52
Краснов піариться на бронежилетах, а заробляє на відкатах з Укрзалізниці

ДП «Придніпровська залізниця» 8 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Трансмаш» на капремонт обладнання за 5,65 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено послуги з капремонту підбивочних блоків колійних машин ВПР-09-3Х та Unimat 08-32/3S, по одному комплекту кожного. Завершити ремонт повинні до кінця поточного року.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками. По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Ще 48% «Трансмашу» належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Нагадаємо, наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний союз, зокрема вів круглий стіл на цю тему у Дніпропетровську разом з народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим, кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та радником російського президента Сергієм Глазьєвим. Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов заявив, що «з перших днів стояв на Майдані», а тепер публікує фотографії, на яких він передає бійцям в зону АТО бронежилети й каски.

Наразі Краснов балотується до Верховної Ради як від партії «Громадська сила», лідером котрої є сам Краснов. Бронежилети й каски, як свідчать фото з Facebook, він передавав у коробках з агітаційними наліпками цієї партії.

Єдиним конкурентом «Трансмашу» на цьому тендері було ТОВ «Плассер Алека Рейл Сервіс», основним власниками котрого є австрійська компанія «СТЦ Холдінг ГМБХ». До кінця 2011 р. ця ж фірма була співвласником «Трансмашу» разом з «Тако» Краснова. Натомість співвласником «Плассера», також до кінця 2011 р., був той самий Карл Контрус, який наразі має чверть акцій «Трансмашу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...