App Store Google Play

Дніпропетровські жінки сушать солдатам...борщі

16.10.2014 16:42
Дніпропетровські жінки сушать солдатам...борщі

Хтось шинкує, хтось сушить, хтось пакує - справжній живий конвеєр. І все це заради українських військових. Жіночі руки вкладають не тільки сили, але й любов, адже секрет справжнього українського борщу саме у ній.

Щоб висушити овочі, на кожен інгредієнт йде майже доба. Євгенія - авторка чудотворної страви. Спочатку її випробувала на чоловікові, а отримавши хвалу від особистого кулінарного судді, взялась до діла та вже більше місяця споряджає волонтерів у зону бойових дій пакунками сухого борщу.

Пакування також нелегка справа, лише на 15 пакетів з уже висушеними овочами йде близько 3-х годин, адже все треба виміряти, скомпонувати та загерметизувати.

А за буряком пакують моркву, цибулю, солодкий перець, лавровий лист, зелень і, звичайно, побільше часничку. А щоб кулінари-новачки не розгубились - додають ще й власний рецепт, в якому детально розписали як зробити смачний борщ. Потім кожен пакет щільно закривають завдяки вакуумному пристрою. І вуаля.

Вікторія ділиться, зупинятися на цьому не збираються. Мають уже ідеї інших страв, щоб розбавити одноманітний стіл бійців.

Жінки кажуть, хоч працюють згуртовано, втім, не вистачає ще рук. Особливо з вакуумною машиною, сушкою та нарізним комбайном. Тому хто має бажання долучитися - усіх чекають. А зв'язатися можна на сторінці у Фейсбуці або на форумі Дніпропетровська у розділі «Все заради перемоги».

9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...