App Store Google Play

Кандидат від Блоку Порошенка розповів, що робитиме в Раді

15.10.2014 15:57
Кандидат від Блоку Порошенка розповів, що робитиме в Раді

Андрій Денисенко - відомий в Дніпропетровську політик та громадський активіст із величезним досвідом. У минулому він лідер «Свободи» на Дніпропетровщині, після того був очільником «Правого сектора», а ще раніше - координатором Громадянського активу Дніпропетровська (ГРАД). Зараз він радник губернатора Дніпропетровської області та кандидат в народні депутати України по мажоритарному одномандатному округу №26 від блоку Петра Порошенка.

 

Основні законодавчі ініціативи, за які він має намір боротися і, прийняття яких він відстоюватиме у Верховній Раді, можна систематизувати в наступні тези:

 

1. Децентралізація влади. Денисенко вважає, що 50% доходів має залишатися в місцевому бюджеті. Це дозволить поліпшити інфраструктуру області та реалізувати важливі проекти. Сьогодні лише 32% дохідної частини бюджету залишається в місцевій скарбниці. Все інше йде в Київ.

 

2. Реформування правоохоронних органів, судів і прокуратури. Прокуратура сьогодні, за словами Денисенка, – гіпертрофований і більшою мірою корумпований орган. Він найбільш недоторканний і всемогутній в Україні.

 

3. Забезпечити обороноздатність і національну безпеку нашої держави. Добровольчі батальйони повинні бути точкою зростання нової української армії. Саме на їх основі має відбуватися формування українського війська.

 

4. Легалізація Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Ці хлопці теж повинні мати статус учасників АТО, оскільки вони зараз і протягом усього часу знаходяться в зоні військового конфлікту, ризикуючи життями заради мирного неба над нашими головами.

 

Дніпропетровська Панорама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...