App Store Google Play

Блок Порошенка - лідер переваг дніпропетровців

15.10.2014 21:51
Блок Порошенка - лідер переваг дніпропетровців
Політологи в середу, 15 жовтня, на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО» оголосили результати соцдослідження електоральних переваг у Дніпропетровській області, проведеного Центром політичних та моніторингових досліджень «Соціс».

«Згідно з результатами дослідження, суспільство дуже чітко сигналізує політикам про те, що хоче жити в мирі, а також бачити реформи, які допомогли б витягнути країну з жахливої ​​ситуації, в якій вона зараз знаходиться. Виходячи з цього, люди і будуть робити вибір на майбутніх парламентських виборах», - прокоментував результати соціологів політолог Владислав Романов.

Для картини розподілу голосів за партійними списками і по кандидатам у мажоритарних округах «Соціс» використав два підходи. Відповідно до першого, фіксувалася цифра від загального числа опитаних. Друга методика - імітації виборів, коли виокремлюється та частина респондентів, яка визначилася зі своєю участю у виборах і знає, як буде голосувати. Відповідно до першого підходу, 5% бар'єр на Дніпропетровщині проходять 4 партії: Блок Петра Порошенка - 18,8%, «Сильна Україна» - 6,7%, Радикальна партія - 6,5%, ВО «Батьківщина» - 5,6%. 23% респондентів зі своїм вибором ще не визначилися. Відповідно до другого підходу, цифри переможців зростають. Блок Порошенка набирає 30%, «Сильна Україна» - 10,3%, Радикальна партія - 10%, «Батьківщина» - 8,8%. Таким чином, Блок Порошенко є лідером електоральних переваг у Дніпропетровській області.

Політолог зазначив, що, згідно з результатами соціологічного дослідження, на одинадцяти мажоритарних округах в Дніпропетровській області впевнену перемогу отримують представники Блоку Порошенка.

«За даними ЦВК, в Дніпропетровській області на 17 мажоритарних округах був зареєстрований 251 кандидат, на сьогоднішній день вже 39 знялися з виборів. Згідно з результатами дослідження, проведеного Центром політичних та моніторингових досліджень «Соціс», на 11-ти округах впевнену перемогу отримують представники Блоку Порошенка. Ситуація по округах наступна: 25-й округ - Максим Курячий (29,4%), 26-й округ - Андрій Денисенко (33,7%), 27-й округ - Борис Філатов, самовисуванець, який підтримується Блоком Порошенко (30, 1%), 28-й округ - Іван Куліченко (46,7%), 29-й - Віталій Купрій (39,5%), 30-й округ - Олександр Дубінін (32%), 32-й округ - Інна Рубан (32,5%), 34-й округ - Олександр Майстренко (26,2%), 38-й округ - Віктор Литвищенко, 39-й округ - Дмитро Плеханов (21,5%) 40-й округ - Валентина Дідич (30,1%). Крім того, можлива серйозна боротьба на 24-му і 31-му округах. До виборів залишився тиждень, але він може стати вирішальним для деяких кандидатів», - розповів Владислав Романов.

Політолог зазначив, що вперше в історії незалежної України на нинішніх виборах більше 60% людей підтримують партії демократичного крила і хочуть змінити країну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...