App Store Google Play

Демократичні сили об'єднуютсья заради перемоги гідних на округах

14.10.2014 14:40
Демократичні сили об'єднуютсья заради перемоги гідних на округах

Кандидат в народні депутати ВР по 30 виборчому округу Олександр Плахотник знімає свою кандидатуру на користь кандидата-мажоритарника від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Дубініна. Свій вчинок політик пояснив необхідністю об'єднання всіх демократичних сил.

«Сьогодні єдине, що може врятувати нашу країну - це об'єднання всіх демократичних сил. Єдність політиків, громадських діячів, консолідація всіх прогресивно мислячих людей навколо Президента », - підкреслив Олександр Плахотник.

Про це йдеться у його відкритому зверненні до жителів Дніпродзержинська:

«До виборів залишилося менше двох тижнів. Здавалося б, кандидати вийшли на фінішну пряму, з якої вже не згорнути. Тим не менш, я, Олександр Плахотник, кандидат у депутати Верховної Ради по виборчому округу №30, прийняв рішення про зняття своєї кандидатури.
Я взяв участь у виборах для того, щоб до парламенту пройшли нові обличчя, не пов'язані корупційними схемами, здатні оновити життя в нашій країні, мирним шляхом привести її до високих європейських стандартів життя.

Сьогодні я знімаю свою кандидатуру на користь Олександра Дубініна. Я роблю це з однією конкретною метою - підтримати єдиного кандидата від Дніпродзержинська, який має найвищі шанси на перемогу, у якого на сьогоднішній маються найбільші можливості для вирішення проблем і Дніпродзержинська, і всієї України.

Я закликаю всіх голосувати за Олександра Дубініна!

Тому що вірю в його прагнення зробити життя дніпродзержинців краще, вирішити комплекс проблем, що накопичилися в країні, змінити систему влади і провести всі необхідні системні реформи.

Сьогодні єдине, що може врятувати нашу країну - це об'єднання всіх демократичних сил. Єдність політиків, громадських діячів, консолідація всіх прогресивно мислячих людей навколо Президента.

Я знаю, що Олександр Дубінін - людина справи, він буде найбільш гідним представником нашого міста в оновленій Верховній Раді», - такими словами вже колишній кандидат завершив своє звернення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...