App Store Google Play

Пожежа на звалищі у Новомосковську – результат недбалості сміттярів

11.10.2014 16:36
Пожежа на звалищі у Новомосковську – результат недбалості сміттярів

У Новомосковську ранку 10 жовтня горить звалище. Розібратися у причинах пожежі виїхали на місце в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Стрілець, а також голова обласної громадської екологічної ради Олексій Ангурець.

 

В.о. генерального директора підприємства «Екологія Україна» Віталій Гірський, якому належить звалище, має наступні припущення щодо причини виникнення зайняття: це або підпал, або надлишковий вихід газу.

 

«Задимлення – 98-100 м2. Вже зроблена перемичка, яка захистить від спалаху решту полігону. Екскаватор завозить глину для припинення пожежі, – говорить Віталій Гірський. – Через 4-5 днів пожежа буде повністю ліквідована».

 

Голова обласної громадської екологічної ради Олексій Ангурець зазначає, що такі пожежі на звалищах – це наслідок використання застарілої технології переробки сміття, яка не повинна використовуватись в 21 сторіччі.

 

«У результаті утворюються різні хімічні сполуки, це може бути практично вся таблиця Менделєєва. Дихати цим дуже шкідливо. В першу чергу, в небезпеці ті люди, які тут працюють, – говорить Олексій Ангурець. – Крім того, при зміні напрямку вітру можливе задимлення траси, що може стати причиною аварій».

 

У департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації запевняють, що зроблять усе можливе для того, щоб такі випадки більше не повторювались.

 

«Ми бачимо наслідки недотримання технологій і проектних рішень. Зараз тут працюють фахівці державної екологічної інспекції регіону. Вони складають відповідні документи. Вже сьогодні будуть внесені приписи, які підприємство повинно буде виконати. Узгоджується план ліквідації надзвичайної ситуації, – сказав в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Стрілець. – Це вже не перший випадок на даному звалищі. В рамках законодавства ми зробимо все, щоб жителі області не були змушені дихати забрудненим повітрям – наслідком недбалої поведінки власників і керівництва даного підприємства».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...