App Store Google Play

Ми – партія миру, але готуємось до війни

11.10.2014 16:39
Ми – партія миру, але готуємось до війни

«Блок Петра Порошенка», безумовно, є партією миру, заявив на брифінгу в Дніпропетровську 10 жовтня лідер цієї політичної сили Юрій Луценко.

«Так, ми – партія миру. Це просто пояснити: коли голосували за Порошенка, голосували за його обіцянку миру. Він її дотримує. Якби українцям була потрібна переможна війна з мільйонними жертвами і зруйнованими містами, вони, мабуть обрали б когось іншого. І щоб там не волали різні телегерої та політичні спекулянти, перемир’я дуже допомогло нашій армії. Ми хочемо миру і тому посилено готуємось до війни», - розповів журналістам лідер президентської партії.

За словами Луценка, за час припинення вогню українськими частинами відновлено і приведено до бойового стану кілька сот одиниць бронетехніки, артилерійських комплексів, тисячі одиниць стрілецької зброї. Крім того було проведено якісну підготовку військовослужбовців, інженерних споруд, відпрацьовані логістичні маршрути, налагоджена система шпиталів.

«Хоча ми – партія миру, але активно використовуємо цей час для підготовки армії. Якщо в час нападу на нашу країну агресора призовники йшли з дому зі зброєю 80-х років прямо на фронт, то сьогодні вони мають зброю середини-кінця 90-х, ідуть на передову після навчань та бойового злагодження», - похвалився модернізацією війська Луценко.

Також Юрій Луценко наголосив на необхідності повного усвідомлення: вирішувати свої проблеми українці мають самотужки, як би приязно до нас не ставились зарубіжні партнери.

«Найперше – Захід надає будь-яку допомогу лише в умовах миру. Ми досягли цього миру і отримуємо матеріальну і технічну допомогу. Слід розуміти, що заради нас кидатись у Третю Світову проти непередбачуваного супротивника ніхто не мріє. Але не слід також думати, що допомога Світу – це танки і кулемети. 10 мільярдів інвестицій від США, Франції, Китаю та Британії зроблять для безпеки України більше ніж куплені на ці гроші танки та ракети. Умови цих інвестицій озвучені, їх чотири: мир, подолання корупції, зрозуміла податкова система і чесний суд», - пояснив стан взаємин України та світової спільноти Юрій Луценко.

Лідер президентської партії вважає, що виконання цих умов – найближча задача для Блоку Петра Порошенка в оновленому парламенті. Впоратись з нею президентська більшість має намір протягом чотирьох місяців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...