App Store Google Play

Нардеп закликав дніпропетровську молодь активно творити державу

10.10.2014 17:38
Нардеп закликав дніпропетровську молодь активно творити державу

«Блок Петра Порошенка» розраховує створити більшість в українському парламенті після виборів до Верховної Ради України 26 жовтня і впродовж півроку запустити цілу низку реформ, необхідних Україні. Про це 10 жовтня на зустрічі зі студентами Національної металургійної академії у Дніпропетровську заявив народний депутат України, член партії «Блок Петра Порошенка» Єгор Фірсов.

За його словами, передусім країна потребує реформ в правоохоронних органах та в податковій системі, а також реалізації закону щодо люстрації.

«Ми плануємо в новому парламенті отримати більшість і сподіваємось, що у найближчі півроку роботи нам вдасться запустити ті реформи, яких потребує країна: це люстрація, процес якої так чи інакше вже запущений, а також реформування правоохоронних органів та податкова реформа – ми повинні прийти до мінімальної кількості податків. Ми маємо прагнути до тих позицій, які має, приміром, Грузія. Але багато хто розуміє, що реформи – це справа не одного дня», – заявив Єгор Фірсов.

Розповідаючи про закон щодо люстрації, підписаний Президентом України Петром Порошенком, народний депутат також зазначив, що молодь має бути готовою обійняти посади в державних органах влади та місцевому самоврядуванні, які звільняться в результаті люстраційних процесів.

«Коли закон про люстрацію набуде чинності, особи, які обіймали посади при Януковичі, не зможуть більше обіймати посади. Хто займе їхні місця? Це ви, це молодь. На нашому з вами поколінні буде будуватись нова держава. З тим складом парламенту, який є зараз, не можна знайти спільної мови. У цих людей згаслі очі. Я сподіваюсь, що наше покоління сформує зовсім інший парламент, який буде суттєво відрізнятись не те, що від попереднього, а від усіх попередніх. Від нас усіх залежить доля країни. Нам думати, як цій країні жити. Як би це сумно не звучало, але через 5, 10, 15 років люди, які керують країною, підуть. І тоді ви будете задавати тон в державі, яка у нас буде», – сказав Єгор Фірсов, звертаючись до молоді.

Як наймолодший народний депутат України Фірсов також закликав студентів не бути байдужими до долі країни, активніше брати участь у житті держави, регіону, вищого навчального закладу.

«В період Євромайдану на площі першою вийшла молодь, оскільки молодь – це найбільш динамічна категорія населення, яка може швидко реагувати на суспільні процеси. Зараз, у молодому віці, головне діяти й не боятись робити помилки. Якось у Донецьку я їхав у трамваї і побачив, як група молоді протестувала проти одного законопроекту: вони викладали на площі своїми тілами номер законопроекту, проти якого протестували. Таким чином, вони привертали увагу. Я не уявляю, щоб наші батьки, бабусі, дідусі, люди, старші за 50 років, вдались до такого протесту. Отож ви повинні користуватись тим, що молоді, і розуміти, що нам з вами будувати країну», – сказав Єгор Фірсов студентам.

Відповідаючи на запитання молодих людей, народний депутат заявив, що у парламенті нового скликання як виходець із Донецької області бачить своє місце у комітеті з розвитку Донбасу, який планують створити.

Наостанок він закликав молодь цінувати мир, який наразі є в Дніпропетровському регіоні, й користуватись можливостями, які вони мають, для здобування освіти.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...