App Store Google Play

Телеканал «Рудана» відновив ефірне мовлення, 34 канал досі має проблеми

09.10.2014 16:21
Телеканал «Рудана» відновив ефірне мовлення, 34 канал досі має проблеми

Станом на 13.00 9 жовтня в місті Кривому Розі Дніпропетровської області відновлено ефірне мовлення комунальної ТРК «Рудана». Про це на брифінгу повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, посилаючись на інформацію, отриману від генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення Олександра Півнюка.

Телеканал був відсутній в ефірі з 3 жовтня. «Як повідомив Олександр Півнюк, це були технічні проблеми, пов'язані з антенно-фідерним господарством. Начебто там є проблеми, пов'язані з буревіями, які були в Дніпропетровській області. Антени розхитувалися-розхитувалися, і врешті-решт дохиталася», - сказав пан Артеменко.

Що стосується дніпропетровського 34-го каналу, що входить до складу холдингу «Медіа Група Україна» Ріната Ахметова і який зник з ефіру увечері 7 жовтня, то станом на 13:00 9 жовтня 34 канал мовить у цифровому ефірі, але не мовить в аналоговому ефірі.

«Вчора Олександр Півнюк мені повідомив, що о першій годині включили 34 канал. Але увечері мені повідомили, що мовлення не ведеться. Сьогодні після засідання я передзвонив пану Півнюку, він мені повідомив, що з мовленням 34-го каналу, яке вчора було відновлено, знову є проблеми, у чому проблема - невідомо. Вони зараз (Концерн РРТ і 34 канал) працюють, з'ясовують», - сказав Юрій Артеменко.

Голова Нацради закликав мовників не спекулювати на теми, пов'язані з технічними проблемами. «Ми не хочемо давати приводу для спекуляцій. Бо зараз дуже багато політичних сил намагаються будь-який технічний збій використати задля того, щоб сказати: "Нас утискають". Є життя, є кабелі, є проблеми. І давайте не переоцінювати значення для виборів 34-го чи будь-якого іншого телеканалу України. Бо зараз є дуже багато телеканалів з різними позиціями», - сказав пан Артеменко.

«Але ми докладаємо дуже значних зусиль, психологічних, щоб було відновлено мовлення 34-го каналу. Я попросив Концерн РРТ, щоб після того, як буде відновлено мовлення, щоб ми мали змогу встановити причини, щоб надалі розуміти, де була несправність, чому вона не була вчасно ліквідована», - додав голова Нацради.

Нагадаємо, що телеканал «Рудана» зник з ефіру вдень 3 жовтня. У Концерні РРТ пояснили це проблемами з передавачем на телевежі.

34 канал зник з ефіру увечері 7 жовтня. У Концерні РРТ пояснили це проблемами з доставкою сигналу оптоволоконними лініями.

Холдинг «Медіа Група Україна» заявив про зовнішнє втручання в роботу ЗМІ під час виборчої кампанії і попросив усі компетентні органи розібратися в ситуації.

«Телекритика»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...