App Store Google Play

Шпиталь у Черкаському відновлюватимуть коштом бізнесменів

09.10.2014 11:37
Шпиталь у Черкаському відновлюватимуть коштом бізнесменів

Військовий госпіталь в Черкаському Дніпропетровській області вимагає негайного ремонту і його можна відновити за кілька місяців коштами бізнесменів. Про це заявив радник Президента України, народний депутат Сергій Куніцин після відвідин військового шпиталю 25 окремої повітряно-десантної бригади, яка дислокується в сел. Черкаське на Дніпропетровщині.

«Ми відвідали гарнізонний госпіталь, скажу вам, що враження гнітюче - все валиться, сиплеться. Буду доповідати Президенту і наполягати на тому, щоб дніпропетровські бізнесмени відремонтували госпіталь. Я думаю, що в Дніпропетровську можна знайти кілька бізнесменів, які б цей госпіталь за 3-4 місяці відремонтували, щоб в людських умовах лікувалися поранені бійці. Я обіцяю, що ми будемо цією проблемою займатися», - сказав Сергій Куніцин на зустрічі з військовими 25 бригади.

За словами керівництва госпіталю, ремонт в будівлі не проводився останні 20 років. Необхідний ремонт палат, маніпуляціонних, первязочних, адміністративних приміщень, заміна систем каналізації, водопостачання.

Сергій Куніцин запевнив, що з цього приводу  буде написана доповідна записка Президенту України Петру Порошенко.

Народні депутати Сергій Куніцин та Віталій Крутій на зустрічі з бійцями 25 окремої повітряно-десантної бригади пояснили, що зараз об'їжджають всі військові частини за дорученням Президента, аби з'ясувати в яких умовах служать військові і що їм необхідно.

«Ми бачимо як ви воюєте, ми в Афганістані 30 років тому були озброєні порівняно з вами до зубів. Пройшло 30 років, армію українську методично знищували, знищували службу тилу, продавали кращу зброю. Все сучасне, що залишилося від радянської армії було продано. Тому Президент і доручив, щоб ми об'їхали, подивилися і після наших поїздок була надана конкретна допомога , - сказав Сергій Куніцин.

Вони також запевнили бійців, що винні в загибелі 49 бійців 25 повітряно-десантної бригади в Луганському аеропорту будуть притягнуті до відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...