App Store Google Play

До Верховної Ради йдуть Ірини і ... Дарти

08.10.2014 14:23
До Верховної Ради йдуть Ірини і ... Дарти
До майбутнього Парламенту балотується 3007 чоловіків і всього 500 жінок. Підрахунки провів керівник аналітичного центру мережі ОПОРА Євген Василенко.

Проаналізував він і вік кандидатів. Згідно з оприлюдненими даними, найстаршим кандидатом є самовисуванець Діяк Іван Васильович (ОВО № 179, Харківська область); дата народження 22 липня 1929 року. Наймолодшим кандидатом є Кудревич Микола Олександрович, висуванець від Радикальної Партії Олега Ляшка. Він також балотується в ОВО №179; дата народження 9 жовтня 1993 року.

Майже всі кандидати мають вищу освіту (3148). Далі за частістю йдуть загальна середня (205) та середня спеціальна (129) освіта.

Крім того, проаналізували в ОПОРі і найпоширеніші прізвища та імена кандидатів. Виявилось, що наймасовішим  прізвищем (15 випадків!) є прізвище знаменитого героя творів Джорджа Лукаса. Це дуже точно характеризує цих кандидатів! Чи допоможе їм на виборах темний бік сили джедаів - подивимось... Далі за поширеністю слідують Мельник-Савченко-Шевченко (11) та Кравченко-Пилипенко-Ткаченко (9).

Щодо імен, то серед жіночих лідирують Ірина (44), Наталія (40) та Тетяна (37). Серед чоловічих імен беззаперечним лідером є Олександр (337). Далі слідують Сергій (274) та Володимир (192). Ну і, звісно, в чоловічих іменах фіксується 15 Дартів, які перейшли на темний бік сили з надією перемогти у виборчій кампанії.

Отже, портрет середньостатистичного кандидата в депутати на парламентських виборах 2014 року виглядає наступним чином: чоловік у віці 40-45 років; переважно на ім'я Олександр, Сергій, або Володимир; із вищою освітою; народжений і проживає у м.Києві; балотується, найімовірніше, в Донецькій, Одеській області, або в м.Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...