App Store Google Play

Вілкул - зірка незаконної агітації в телевізорі

07.10.2014 10:07
Вілкул - зірка незаконної агітації в телевізорі
Частіше за інших незаконної телевізійної агітацією займається представник партії «Опозиційний блок» Олександр Вілкул.
 
За останній тиждень вересня кандидат до Верховної Ради Олександр Вілкул розхвалював себе і «Опозиційний блок» в новинах на ТБ вісім разів!
 
Такий висновок за підсумками моніторингу 22-28 вересня новин на українських телеканалах зробили експерти громадської організації «Телекритика» в рамках проекту «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» за підтримки Ради Європи.

Частіше за інших, за даними моніторингу, непропорційне і невиправдане з точки зору інтересів аудиторії присутність представників партії «Опозиційний блок», і перш за все Олександра Вілкула, в ефірі відбувалося на телеканалах «Україна» та «Інтер», які  є підкотрольні Ахмеьлву та Фірташу відповідно.
 
Водночас, Закон «Про вибори народних депутатів України» (пункт 17 статті 74 «Обмеження щодо ведення передвиборної агітації») говорить:

«Включення в інформаційні теле-і радіопрограми (випуски новин) передвиборних агітаційних матеріалів партій, у тому числі політичної реклами, забороняється. Всі матеріали передвиборної агітації повинні бути відокремленими від інших матеріалів і означені як такі».

агадаємо, №2 у виборчому списку «Опозиційного блоку», Олександр Вілкул працював віце-прем'єр-міністром в уряді Миколи Азарова, раніше - обіймав посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...