App Store Google Play

Людина Вілкула боїться Денисенка

07.10.2014 15:30
Людина Вілкула боїться Денисенка

Дніпропетровська журналістка Наталя Власова, яка балотується до ВР в команді Олександра Вілкула, найбільшим своїм конкурентом на окрузі вважає Андрія Денисенка. Про це вона заявила на прес-конференції, яку дала в агенції "ДНЕПР-ПОСТ" з нагоди свого висування.

"Своїм основним конкурентом вважаю Андрія Денисенка", - сказала Власова і додала, що знає Денисенка не один десяток років і ствитья до політика, який обираєтсья до ради за підтримки Блоку Петра Порошенка,  "дуже  добре".

"Але я категорично не підтримую принципи, якими керується «Правий сектор». Якісь закидання людей в сміттєві баки ... Ці методи вкрай небезпечні для держави", - пояснила Власова.

Натомість, журналістка з великим стажем надзвичайно схвально відгукується про Олександра Вілкула та так званий Опозиційний Блок.  Саме Вілкул, нагадаємо, очолював обласний осередок ПР і саме за його патронату у Дніпропетровську розганяли Євромайдан, а також звозили тітушок, які, зокрема, вчинили побоїще під ОДА 26 січня цього року.

"Для мене велика честь бути в команді Олександра Вілкула. За ті роки, які я його знаю і за ті роки, які він був губернатором Дніпропетровської області, я своїми очима побачила, наскільки змінилося життя в нашому місті та області. І якби він залишався при владі, все розпочате було б доведено до кінця. Безперечно, він ефективний менеджер, в команді якого ефективно працювати. І у нього є велика перспектива для зміни життя в Україні. Саме тому я в його команді", - пояснила Власова.

Щодо фінансового боку, то проста журналістка, яка, за власним зізнанням, не має жодного бізнесу, користується допомогою "добрих людей".

"Світ не без добрих людей. Як то кажуть, «з миру по нитці»", - натякнула Наталя Власова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...