App Store Google Play

Дніпропетровський прокурор оголосив війну громадськості

07.10.2014 17:56
Дніпропетровський прокурор оголосив війну громадськості

Система продовжує позбавлятись від «незручних» для неї людей традиційним способом: в Дніпропетровську проти активістів місцевого Люстраційного комітету розпочаті кримінальні провадження.

Зокрема, 6 жовтня до обласної прокуратури Дніпропетровська викликали Тамілу Ульянову, голову Люстраційний комітету Штабу національного захисту Дніпропетровської області та кандидата в депутати від партії Воля.

Саме вона минулого тижня була організатором кількаденної акції проти обласного прокурора Романа Федика, під час якої активістів спочатку безпідставно не пускали до будівлі, а коли вони прорвалися всередину з вимогою до Романа Федика звільнитися за власним бажанням, звинуватили в хуліганстві та заподіянні легких тілесних ушкоджень.

Кримінальне провадження відкрили наступного дня після прес-конференції, на якій Таміла Ульянова вимагала зняття з посади обласного прокурора Федика та порушення проти нього кримінальних справ за фактом його незаконної діяльності та бездіяльності.

Також кримінальне провадження розпочато по відношенню до одного з відвідувачів прокуратури, який того дня намагався у години прийому попасти до обласного прокурора зі скаргою на незаконне звільнення з лав МВС, але отримав стусанів, а потім мало не був задушений Романом Федиком.

Джерела в Дніпропетровській обласній прокуратурі повідомили, що лють голови відомства викликало питання голови Люстраційного комітету щодо прикраси на офіційному мундирі прокурора. За оцінкою експертів, золотий значок у вигляді емблеми прокуратури, оздоблений платиною та діамантами, коштує від 50 до 100 тисяч гривень. За словами самого Федика, прикрасу йому подарували підлеглі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...