App Store Google Play

«Південна Залізниця» скупилася на 45 мільйонів у пенсіонерки з Дніпра

06.10.2014 08:10
«Південна Залізниця» скупилася на 45 мільйонів у пенсіонерки з Дніпра

ДП «Південна Залізниця» 29 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Дорбуд-монтаж» на придбання обладнання за 45,48 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовляють тягову комплектну підстанцію змінного струму модульного виконання. До кінця поточного року обладнання мають доставити на Кременчуцьку станцію.

Основною власницею фірми «Дорбуд-монтаж» записана 62-річна Віра Терещенко з Дніпропетровська, їй належить 95% статутного капіталу, який загалом складає 52 500 грн. Решта 5% записані на директора фірми Олександра Скакуна.

За час свого існування фірма вигравала тендер тільки раз - у 2010 р. «Південно-Західна залізниця» замовляла їй обладнання за 1,97 млн грн.

Фірма «Дорбуд-монтаж» із жовтня 2012 р. є співвласником ТОВ «Технології ремонту транспортної інфраструктури». Також до складу власників «Технологій» входить ТОВ «Говерла» Романа Дмитровича Костюка, уродженця м.Кобилець Івано-Франківської області. Звідти також походить Михайло Дмитрович Костюк, у минулому гендиректор «Укрзалізниці» (2008-2011 рр.) та губернатор Львівської області (2011-2013 рр.), пізніше також замголови КМДА (2013-2014).

При заснуванні ТОВ «Технології ремонту транспортної інфраструктури» директором був Ярослав Жмурко, який раніше працював у департаменті залізничного транспорту міністерства транспорту і зв'язку та помічником міністра оборони. Після Жмурка, до червня 2012 р., фірму також очолював Ігор Зюбрик, у свій час прописаний в одній квартирі з Оксаною Зюбрик-Жмурко.

Єдиним конкурентом «Дорбуд-монтаж» на нинішньому тендері було ТОВ НВФ «Експо-Дніпро», зареєстроване у селі Ювілейне Дніпропетровської області, на чотирьох осіб - це Станіслав, Юрій і Тетяна Сокол, а також Тамара Чернодуб. «Експо-Дніпро» вигравало тендери до 2011 р., загалом на «ВДЗ» є дані про контракти на суму 18,11 млн грн.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...