App Store Google Play

Олійник: Дніпропетровська влада добилася профіциту бюджету

06.10.2014 08:39
Олійник: Дніпропетровська влада добилася профіциту бюджету

Прифронтовій Дніпропетровській області вдалося за останні 9 місяців домогтися профіциту бюджету в 350 мільйонів гривень за рахунок ліквідації майданчиків по відмиванню грошей.

Про це в прямому ефірі передачі «Шустер Live» заявив заступник губернатора Дніпропетровщини Святослав Олійник.

«Я не зовсім розумію, чому ви констатуєте дефіцит бюджету, оскільки раніше у нас всього три області були дотаційними - Крим, Донецька та Луганська. А по Дніпропетровській області ми за останні 9 місяців дали приріст плюс 350 мільйонів гривень», - заявив він.

Він також зазначив, що ця сума могла бути і більшою, якби в останні місяці не збільшилася корупція в Київській та Харківській областях, куди перемістилися конвертаційні центри.

«Ми могли б дати мінімум півмільярда, але останні 2-3 місяці знову стала заповзати корупція. Ми повністю ліквідували всі податкові ями і попередили бізнес, що розкрадання бюджету більше не буде. Ми протрималися місяці 3-4. Але останнім часом все майданчики по відмиванню грошей переїхали в Харків і Київ», - розповів Олійник.

За його словами, Адміністрація Президента присвячена в суть проблеми і готується вжити заходів.

«Я думаю, що буде скандал. Бо в Києві, під дахом правоохоронних органів пригрілися всі корупційні «помийочні» майданчики і таким чином ми втратили по Дніпропетровській області мінімум півмільярда, тому що ці гроші переїхали сюди знову «митися», - заявив Святослав Олійник.

Він також додав, що навіть після отриманого профіциту в 350 мільйонів гривень Дніпропетровська ОДА зараз не може домогтися виділення 18 мільйонів на відновлення водогону в Донецькій області.

«Ми не можемо отримати 18 мільйонів на водопровід в Красноармійську та в Карлівці, який був пошкоджений вибухом під час бойових зіткнень. 2 міста в Донецькій області повністю позбавлені води. Ми в Дніпропетровську займаємося цим з одним із заступників Тарути. Це треба робити терміново, адже це 2 міста на вже звільнених територіях, під контролем української влади. А влада ніяк не приходить і не займається потрібними проблемами», - резюмував Олійник.

Як відомо, Святослав Олійник був призначений на посаду заступника голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського 4 березня.

Джерело

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...