App Store Google Play

До уваги виборців! Ви можете тимчасово змінити місце голосуваня

06.10.2014 12:46
До уваги виборців! Ви можете тимчасово змінити місце голосуваня

Якщо в день голосування на позачергових виборах народних депутатів України  26 жовтня 2014 року виборець перебуватимете не за місцем реєстрації, то він має право тимчасово змінити місце голосування. Це передбачено частиною третьою статті 7 Закону України „Про Державний реєстр виборців”.

 

Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням за формою, встановленою Центральною виборчою комісією. Таке посвідчення видається виборцю у відділі ведення Державного реєстру виборців.

 

Для отримання такого посвідчення виборець повинен звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою із зазначенням дільниці чи адреси, за якою виборець бажає проголосувати; надати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця, без зміни виборчої адреси. До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, копію документа, який підтверджує право власності або оренди на житло, що знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, та інші. Перелік таких документів не є вичерпним.

 

При поданні заяви громадянин повинен пред’явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно отримала громадянство України).

 

У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються в обов’язковому порядку відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки цих копій.

 

Виборці, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

 

Виборцям, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких відноситься до території Донецької чи Луганської області, органом ведення Державного реєстру виборців може бути змінено місце голосування у загальному порядку.

 

Громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

 

Звернутись до відділів ведення Державного реєстру виборців для зміни місця голосування можна не пізніше, ніж за п'ять днів до дня голосування (до 20 жовтня включно).

 

Більш детальну інформацію можна отримати у відповідних відділах ведення Державного реєстру виборців області органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на веб-сайті Дніпропетровської облдержадміністрації у розділі «Державний реєстр виборців» та у відділі адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації за телефонами: (056) 742 85 02, (056) 742 84 89.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...