App Store Google Play

Блок Порошенка розраховує на конституційну більшість

06.10.2014 13:45
Блок Порошенка розраховує на конституційну більшість

Таку заяву зробив 6 жовтня у Дніпропетровську радник Президента України, народний депутат Микола Томенко. За його словами мета партії «Блок Петра Порошенка» на виборах 26 жовтня – отримати за партійним списком та по мажоритарці 300 народних депутатів.

«Деякі журналісти «відкривають таємницю», ніби Порошенко хоче, аби в нього була більшість – 226 депутатів. Це неправда. Ми хочемо, аби у нас було 300 голосів. Тому що немає сенсу заходити в парламент, якщо при цьому не змінювати Конституцію у відповідності до вимог суспільства. Ви знаєте, що Президент запропонував зміни до Конституції, але фактично вони були поточним Парламентом прийняті до уваги, адже не назбиралося навіть 226 голосів за попереднє голосування», - пояснив мету таких бажань Микола Томенко.

Ну думку політика, зміни Конституційна реформа має бути розпочата одразу після виборів, аби на весняній сесії 2015 року нарешті закріпити нові норми, зокрема, анонсовану Петром Порошенком децентралізацію влади з передачею більшої відповідальності й більших повноважень місцевим громадам та їх органам.

«Поруч із цим я особисто бачу необхідність скасування радянської системи представницької влади, коли місцеві ради складаються з десятків і сотень депутатів, які реально не працюють. Київрада налічує 120 депутатів, але абсолютно не ефективна. Так само має бути в областях, містах, селах. Депутат – то авторитетна людина, яка серйозно і фахово вирішує проблем свого округу», - розповів Микола Томенко.

За його словами, перемога Блоку Петра Порошенка буде обумовлена тим, що представники команди Президента не змагаються фотосесіями, а є командою однодумців, які йдуть у владу, аби реалізовувати спільну стратегію, а саме «Стратегію-2020», оголошену Порошенком.

«На численних білбордах наші опоненти позують – хто з автоматом, хто у вишиванках. Це якісь комплекси. Хто ховався від призову в армію, дуже любить потім позувати з автоматом… Вони ховають обличчя політиків за спортсменами і співаками у перших п’ятірках. При всій повазі до тих людей, яких використовують, погодьтеся – це нонсенс, коли першим номером у списку йде людина, яка не має відношення до виборчого процесу», - прокоментував Томенко політичну конкуренцію партійних списків.

За словами радника Президента, у виборчому списку немає випадковостей, людей без досвіду, освіти та бачення системних реформ, необхідних Україні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...