App Store Google Play

Сезон зимового плавання відкриють вихідними

01.10.2014 16:18
Сезон зимового плавання відкриють вихідними

Федерація зимового плавання "Білий ведмідь" відкриває сезон.

 

"У цю суботу, 4 жовтня, о 10:00 на Монастирському острові, на дитячому пляжі проходитиме заняття. Ми плавно переходимо від літнього сезону до зимового. А 11 жовтня, на дитячому пляжі відбудеться велике свято. Приїде дуже багато людей з різних міст - Полтави, Черкас, Херсона, Дніпродзержинська, можливо, з Криму. Запрошуємо всіх бажаючих", - говорить голова Федерації Аліна Левицька.

 

"Білі ведмеді" вже упродовж багатьох років збираються на Монастирському острові щосуботи, проводять розминку під музику. В неділю в 10:00 такі заняття проводяться на Фрунзенському каналі.

 

За словами Аліни Левицької, цього року виповнюється 25 років відтоді, як вона почала займатися зимовим плаванням.

 

"Я не пам'ятаю, щоб за цей час коли-небудь боліла простудними захворюваннями. Вода дає силу, енергію і здоров'я. Коли ми заходимо в воду, то змиваємо все погане і підвищуємо свій енергетичний рівень", - говорить жінка.


Погоджується з нею і заступник голови Федерації Олег Левицький. Він називає зимове плавання не просто оздоровчою процедурою, але свого роду духовною практикою.

 

"Я є ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, отримав там дозу опромінення. Після звільнення в запас часто хворів. Займаючись зимовим плаванням, я оздоровився настільки, що у мене практично немає хвороб", - переконує він.

 

За словами фахівців, у холодній воді організм отримує стрес, невелике переохолодження, яке не має негативного впливу, а приносить тільки користь. А от тривале переохолодження шкодить організму, знижує імунітет і може привести до захворювання.

Поціновувачі зимового плавання запрошують долучатись до цього виду дозвілля усіх охочих, в тому числі і молодь, нехай спершу в якості глядачів, а з часом - і учасників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...