App Store Google Play

Серед міліціонерів прокотилася хвиля самогубств

01.10.2014 17:05
Серед міліціонерів прокотилася хвиля самогубств

В минулу добу життя самогубством покінчили суддя Дніпропетровського апеляційного госпсуду Ірина Тищик і помічник оперативного чергового чергової частини м. Маньківки на Черкащині сержант міліції Худолій.

Як розповіли в МВС, суддя Тищик і міліціонер наклали на себе руки через повішання, пише «Обозреватель».

«Проте, вважаємо, мотиви різні. Нам вже вдалося за допомогою психологів з'ясувати, що 23-річний співробітник міліції напередодні загибелі розмовляв по мобільному телефону зі своєю коханою дівчиною, а вночі його знайшли повішеним підсобному приміщенні батьківського дому».

За словами міліціонера, поки нерозділена любов є головною причиною кончини сержанта.

«Разом розглядаємо й інші мотиви відходу з життя, наприклад, ретельно перевіряємо, чи все в порядку було у міліціонера і на службі, адже він мав доступ до важливої ​​інформації та зброї. Та й службове навантаження на цій посаді легким не назвеш».

У міліції також додали, що сержант Худолій в міліції служить з 2010 року і серед товаришів по службі користувався повагою.

У той же час, в Дніпропетровській обласній міліції з приводу самогубства судді місцевого Апеляційного господарського суду Ірини Тищик небагатослівні.

«НП сталася вчора, 30 вересня в селі Краснопілля Магдалинівського району в гаражі власного будинку - саме там була знайдена Ірина Валентинівна», - розповіли в облміліції і додали, що їй було всього 55 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...