App Store Google Play

Міська рада звільнила секретаря за прогули

30.09.2014 15:41
Міська рада звільнила секретаря за прогули

Дніпродзержинська міська рада звільнила з посади свого секретаря. Олена Рукавишникова була відсутня на робочому місці 271 день і погано виконувала свої службові обов'язки, вважають депутати.

Як йдеться у проекті рішення про примусову відставку пані секретаря, в її діях "виявлено ряд дій, які суперечать чинному законодавству і вимогам функціональних обов'язків секретаря ради:

Відсутність на робочому місці - 271 день, а це фактично - цілий трудовий рік.

Відсутність на засіданнях постійних комісій міської ради - 678 засідань (була присутня - на 96).

Витрати на оплату праці секретаря ради з 19.11.2010г. по 31.07.2014г. -. 438989,57 грн, з яких 121 день - перебування на лікарняному.

Організовано за весь поточний період лише три Дня інформування депутатів.

Неналежне інформування депутатів про проведення позачергової сесії з питання придбання медикаментів пільговим категоріям населення, підтримки сімей з територій південних і східних областей України, які переїхали на тимчасове перебування в місто Дніпродзержинськ, підтримки сімей українських воїнів, які загинули в зоні АТО". Містить документ і низку інших претензій.

 

30 вересня, під час засідання 55 сесії Дніпродзержинської міської ради, була відправлена ​​у відставку секретар Олена Рукавишникова, повідомляє видання kstati.dp.ua.

Доля Рукавишникова вирішувалася шляхом таємного голосування. В результаті 47 депутатів з 55 проголосували за відставку Рукавишникової з посади секретаря міської ради.

Згодом депутати пристали на пропозицію мера Станіслава Сафронова вже сьогодні розглянути питання про нову кандидатуру на пост секретаря. Міський голова виніс на розгляд кандидатуру депутата Євгена Китаєва (фракція «Дніпродзержинськ: жити по-новому»).

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...