App Store Google Play

Кожен другий офісний співробітник — трудоголік

30.09.2014 09:09
Кожен другий офісний співробітник — трудоголік

48% офісних працівників вважають себе трудоголіками. І половина із них звинувачує в цьому зовнішні обставини. Такі результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

а питання: «Чи могли би Ви назвати себе трудоголіком?» - 48% білих комірців відповіли ствердно. Цей показник знизився у порівнянні з аналогічним опитуванням у 2012 році. Тоді трудоголіками вважали себе 56% офісних співробітників. Не дивно, адже той обсяг роботи, який два роки тому здавався явним «перебором», в умовах масових скорочень і перерозподілу обов'язків здається цілком нормальним.

Варто відзначити, що тепер офісні співробітники більше схильні звинувачувати в своєму «потягу до роботи» зовнішні обставини. Про це кажуть 26% опитаних. Ще 24% відповіли, що зараз складні часи, тому робота розцінюється як спосіб виживання. А ось начальника звинувачує значно менша кількість співробітників - усього 10%. Відзначимо, що в 2012 році цей відсоток був удвічі вищим. Більше за все працівники українських офісів звикли «звалювати» все на себе (29%). Проте заради справедливості треба відмітити, що два роки тому це число було ще вищим. Тоді 39% казали, що самі покладають на себе багато обов'язків.

Цікаво, що чим вища посада, тим більше співробітник схильний бачити корінь свого трудолюбства у самому собі. Серед тих, хто працює надто багато з власної ініціативи, ТОП-менеджерів і керівників - 47%, менеджерів середньої ланки - 27% і лінійних співробітників - 23%.

Що ж дає офісним співробітникам право вважати, що вони - трудоголіки? 32% опитаних вважають ознакою трудоголізму те, що вони часто затримуються на роботі, працюють у вихідні, а також завжди доступні для начальника і колег у телефонному або on-line режимі. Частина опитаних списують усе на самовідчуття. Наприклад, 18% із них заявили, що почуваються так, наче працюють цілодобово без перерв. Ще 14% зізналися, що робота для них завжди була на першому місці. 13% офісних співробітників знаходять більш суттєве виправдання - вони більше року не ходили у відпустку. 11% орієнтуються на думку оточуючих і вважають себе трудоголіками, адже всі так говорять. Цікаво, що кожному десятому дає право бачити себе в цьому амплуа те, що трудові досягнення - єдиний привід для гордості в їхньому житті.

Данні були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в серпні 2014 року. В опитуванні взяли участь 1488 респондентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...