App Store Google Play

Аграрії обцяють неабиякий врожай зерна

30.09.2014 13:18
Аграрії обцяють неабиякий врожай зерна

Аграрії Дніпропетровщини цього року очікують врожай понад 3 млн тонн зерна. Наразі в області вже намолочено 2,9 млн тонн зерна. Про це повідомили в департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської облдержадміністрації.

Наразі на Дніпропетровщині завершується збирання пізніх зернових культур. Намолочено 18 тис тонн проса при середній урожайності 16,0 ц/га та понад 3,9 тис тонн гречки при середній урожайності 9,7 ц/га.

Валовий збір кукурудзи на зерно склав 436 тис тонн при середній урожайності 24,1ц/га. Це 50,2% від запланованого обсягу робіт.
Картопля зібрана на 100% площі, накопано 659,6 тис. тонн при середній врожайності 127 ц/га. Овочів зібрано 552 тис. тонн (84,6% до плану) при середній врожайності 189 ц/га.

Продовжується збір технічних культур - зібрано на 90% площі соняшник (намолочено 741,3 тис тонн при середній урожайності 15,1 ц/га) та на 59% площі сої (валовий збір склав 3,5 тис тонн при середній урожайності 9,8 ц/га).

Одночасно із кампанією зі збору пізніх зернових та технічних культур на Дніпропетровщині триває посів озимих культур - посіяно 361,4 тис га, що складає 53,2% від запланованої площі посіву. Ці роботи в регіоні планується завершити до 10 жовтня.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...