App Store Google Play

"Оновлена рада працюватиме ефективно" - Максим Курячий

29.09.2014 14:56
"Оновлена рада працюватиме ефективно" - Максим Курячий
Станом на 28 вересня Центрвиборчком зареєстрував 2493 кандидата в депутати Ради в одномандатних округах: 1378 самовисуванців і 1115 - висунутих партіями.

У п'ятницю Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала кандидатів у народні депутати в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від партії "Блок Петра Порошенка". Партія претендує на 193 з 225 місць за пропорційною системою.

На Дніпропетровщині на 17 мажоритарних округах вже майже всюди зареєструвалися представники від партії «Блок Петра Порошенка» і зараз цей процес триває. У зв'язку з великою кількістю бажаючих взяти участь у достроковій виборчій кампанії, всім претендентам доведеться витримати непросту конкуренцію.

Кандидат в народні депутати України по 25-му виборчому одномандатному округу від «Блоку Петра Порошенка» Максим Курячий зазначив, що сьогодні з боку населення відчувається сильна підтримка ініціатив Президента, спрямованих на проведення курсу реформ. У суспільстві високий рівень довіри Главі держави і існує запит на кардинальне оновлення системи влади.

«Вірю, що оновлена ​​Верховна Рада продемонструє швидкий і жорсткий темп роботи. Для цього є політична воля. Термінового ухвалення потребують десятки законів, які покликані прискорити процес проведення реформ, проведення люстрації, різко знизити рівень корупції, забезпечити розвиток економіки. Україна повинна стати на європейський шлях благополуччя, соціальних стандартів, демократичних свобод і прав, підтримку високого рівня життя людей. Ми обов'язково доб'ємося цього. Курс реформ Президента буде підтриманий більшістю нового скликання», - заявив Максим Курячий.

Також ЦВК визначила номери, під якими партії будуть розміщені у виборчому бюлетені для голосування в багатомандатному загальнодержавному окрузі 26 жовтня. Всього в бюлетень будуть включені 29 партій. Партія «Блок Петра Порошенка» зареєстрована під номером 22.

Нагадаємо, за даними спільного опитування фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" та Київського міжнародного інституту соціології, пропрезидентська партія є беззаперечним лідером: за "Блок Петра Порошенко" готові проголосувати близько 30% громадян України, які підуть на вибори 26 жовтня 2014.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...