App Store Google Play

Навала клонів: у регіонала Шпенова з'явився двійник

29.09.2014 09:20
Навала клонів: у регіонала Шпенова з'явився двійник

Так звана "технолоігя клонів" на майбутніх виборах використовується кандидатами надзвичайно активно. Про це свідчит, зокрема, аналіз виборчих округів.

Так, у окрузі №37 (м. Кривий Ріг) в ЦВК зареєструвались «клони» кандидатів у народні депутати України - Шпенов і Шпінов.

Як відомо, Шпенов Д.Ю. уродженець м. Харкова. В 2012 році був обраний до Верховної Ради України в одномандатному виборчому округу №37 від Партії регіонів. Шпенов Д.Ю. є генеральним директором відомого у м. Кривий Ріг «Інституту стратегічних досліджень та регіонального розвитку», який займається дослідженням кон'юктури ринку та виявленням суспільної думки. Також є помічником-консультантом депутата Дніпропетровської облради та екс прем'єр міністра України - Олександра Вілкула.

Шпінов Олександр Дмитрович народився 10 лютого 1975 року в хутор Поцілуєв Білокалитвінського району Ростовської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в селі Василівка Біляївського району Одеської області, судимість відсутня, самовисування. .

Крім того, на цьому ж окрузі зареєстровано два майже повних тезки:

Мудрий Олексій Євгенійович, який подався до ВР через самовисування. Як йдеться у відомостях про кандидата, народився 5 березня 1993 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Ще один Мудрий Олексій, але Олексійович - висувається від блоку Петра Порошенка. Він народився 2 серпня 1961 року в місті Апостолове Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП Телерадіокомпанія "Атлант", член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Апостолове Дніпропетровської області, судимість відсутня.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...