App Store Google Play

Дніпрянам пропонують "Живі стосунки"

29.09.2014 16:29
Дніпрянам пропонують "Живі стосунки"

11-12 жовтня у Дніпропетровську  пройде благодійний тренінг «Родина Переможців», учасники якого навчаться ефективної методики гармонізації сімейних відносин в ситуації політичної плутанини і сімейних криз. Про це розповів автор і ведучий міжнародного проекту «Живі стосунки» Ігор Іщенко під час прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ».

До участі у тренінгу, передусім, запрошуються люди, які постраждали в зоні АТО та соціальні працівники, які працюють з кризовими сім'ями та важкими підлітками. А також чоловіки і жінки, які хочуть розвиватися в своїх відносинах, будувати щасливу сім'ю, прагнуть  спільної мети і мрії.

«Все, що ми зараз маємо в країні, закладається спочатку в сім'ях, це те, на чому нас виховували, що передається з покоління в покоління. Ми хочемо привернути увагу до сімейних цінностей. Особливо тих людей, які працюють з сім'ями і можуть донести їм безпосередньо, як змінитися всередині, в сім'ї, у стосунках з людьми, а потім розповсюджувати це в соціумі, де ми живемо. На тренінгу люди зможуть отримати нові знання, бо часи змінюються і застарілі поняття про те, як будувати сім'ю зараз не працюють. У сучасній сім'ї потрібно більше спілкуватися, подорожувати, мати спільні інтереси. У нас є всі умови, щоб жити по-новому», - зазначив Ігор Іщенко.

Проект є спільною творчістю Ігоря та його дружини Ольги. В Україні він існує вже чотири роки. Тренінг проходитиме упродовж двох днів з 11:00 до 18:00:

Він побудований таким чином, що за два дні можна прожити все своє життя, починаючи з того, як знайомиться, як обирати партнера, як спілкуватися один з одним, як збалансувати відносини в родині, як вести себе по-чоловічому і по-жіночому. Обіцяють організатори і окремий блок про те, як вирішувати конфлікти в сім'ї. Крім теорії, заплановані і парні або колективні вправи.

Семінар пройде на Сімферопольській, 21.

2 жовтня відбудеться безкоштовна зустріч в Центральній бібліотеці Дніпропетровська, де можна буде познайомитися з авторами і ведучими міжнародного проекту "Живі стосунки" Ігорем та Ольгою Іщенко і дізнатися докладніше про їх методики та семінар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...