App Store Google Play

У Дніпрі найбільше кандидатів з досвідом використаня адмінресурсу

26.09.2014 17:31
У Дніпрі найбільше кандидатів з досвідом використаня адмінресурсу

У Дніпропетровській області вже зараз зареєстровано сім кандидатів до Верховної Ради, які були помічені в застосуванні адмінресурсу на попередніх виборах.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Вплив адміністративного ресурсу в Дніпропетровській і Львівській областях на виборчу кампанію до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомила представник громадського руху «Чесно» в Дніпропетровську Зоя Красовська.

За її словами, цього разу громадські активісти зосередилися наразі тільки на двох критеріях щодо кандидатів - фінансова прозорість та причетність до минулої влади.

- На минулих виборах майже всі кандидати, які пройшли до Ради, були помічені у використанні адміністративного ресурсу, - стверджує Зоя Красовська.

За її словами, зараз багато з них знову хочуть пройти тим самим шляхом. Проте, вона зазначає, що не завжди керівники державних органів вдаються до адмінресурсу.

- Мабуть, ще залишилася звичка директорів шкіл зганяти студентів та викладачів на якісь заходи на підтримку діючих кандидатів від влади, - зауважила громадський активіст.

А навіть якщо й були вказівки від управлінців, то директори шкіл бояться про це говорити вголос і скаржаться анонімно. Або обговорють ситуації вдома, на кухні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...