App Store Google Play

Справу "дніпропетровських терористів" вимагали дорозслідувати

26.09.2014 09:24
Справу "дніпропетровських терористів" вимагали дорозслідувати
Рідні та адвокати Віктора Сукачова вимагають відправити справу "дніпропетровських терористів" на дорозслідування.

Нагадаємо, йдеться про розслідування вибухів, які прогриміли у Дніпропетровську 27 квітня 2012 року.

Учора зранку під стінами апеляційного суду зібрався пікет - родичі та друзі прийшли висловити підтримку Віктору Сукачову, обвинуваченому у справі "дніпропетровських терористів".

Зокрема, вони вимагають відправити цю справу на дорозслідування - на це вже є рішення відповідного суду, однак прокуратура вирішила оскаржити його через апеляційний.

«Справа була направлена ​​на додаткове розслідування, однак прокурори оскаржують це рішення - вони подали апеляцію. Зараз ця справа знаходиться в апеляційному суді. Ми добиваємося, щоб воно було направлено, знову ж таки, на дорозслідування», - пояснює Валерій Сукачов, батько Віктора Сукачова.

Родичі та адвокати наполягають на тому, що дорозслідування має бути проведене, адже під час проведення слідства були допущені грубі порушення. А всі основні звинувачення будуються виключно на показах свідка, який вже від них давно відмовився.

Однак після суду на пікетувальників очікувало розчарування - апеляційний суд став на бік прокуратури і відмовив у проведенні дорозслідування.

Адвокати обвинувачених кажуть, що таке рішення лише затягне процес на півтора-два роки, а в підсумку нічого не дасть.

"Ми домагалися розслідування з нуля, щоб усунути масу протиріч і нестиковок на кштал тієї, що нібито Сукачов вночі влаштував вибух в Харкові, а вже через дві години закладав бомбу в Запоріжжі. Повторне слухання за старої доказовій базі призведе до того, що найближчі півтора-два роки по два-три рази на тиждень розглядатимуть 91 том справи, а в підсумку суд прийде до точно такого ж висновку: на їх підставі вирок винести неможливо. Мій підзахисний якщо і винен, то лише побічно в тому, що допоміг Федоряку отримати банківські картки, про походження яких обидва не знали. Людей, які їх передавали, суд не шукає. Справу просто затягують в спробі довести провину обвинувачених, хоча все говорить про зворотне", - упевнений адвокат Віктора Сукачова - Віталій Коновалов.

В облпрокуратурі кажуть, що тепер суд буде змушений повторно зі стадії судового слідства досліджувати всі зібрані докази, проаналізувати їх і знову дати їм оцінку.

 

Як відомо, Віктор Сукачов знаходиться під арештом вже більше двох років.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...