App Store Google Play

Порошенко: закону про особливий статус Донбасу не існує

25.09.2014 15:28
Порошенко: закону про особливий статус Донбасу не існує
Президент Петро Порошенко стверджує, що прийняті 16 вересня закони щодо Донбасу не дають цій території жодного особливого статусу.

Про це він заявив під час прес-конференції.

"Зараз я скажу вам сенсаційну новину. Ніякого закону про спеціальний статус Донбасу не існує. Це вигадки", - сказав він.

Президент пояснив, що мова йде лише про закон про особливий режим місцевого самоврядування на Донбасі і жодні особливі повноваження чи суверенітет центральна влада України нікому не делегує.

Говорячи про особливий режим самоврядування, Порошенко зазначив, що це є частиною реформ з децентралізації.

"Прокурори будуть призначатися відповідно до закону про прокуратуру. Ніяких проблем. Те ж саме і про міліцію - "народна міліція" діятиме відповідно з українським законом", - запевнив він.

Також Порошенко запевнив, що Україна збереже свою цілісність і жодного анклаву на кшталт Придністров'я на території країни не з'явиться.

"20 років Придністров'я прирекли людей, які жили в одній з найбагатших республік Радянського Союзу, на рабство. Досвід Придністров'я, Осетії, Абхазії переконує мене і дає підстави для оптимізму, що ми збережемо цілісність держави", - заявив він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...