App Store Google Play

Поки волонтери рвуть жили, у військових частинах розкрадають

25.09.2014 09:36
Поки волонтери рвуть жили, у військових частинах розкрадають

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії  фінансово-господарської діяльності військової частини А2110 за період з 01.01.2011 по 01.06.2014 виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 733 тис. грн.

 

Зокрема, за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, які виділені для потреб військової частини А2110, придбано речове майно на суму майже 298 тис. грн і передано іншій юридичній особі (в/ч А1361).

 

Також бухгалтерською службою зайво нараховано та виплачено за період з 01.01.2011 по 01.10.2011 доплати за підтримку постійної бойової готовності працівникам (не військовослужбовцям) на суму майже 241 тис. грн. Крім того, окремим працівникам надлишково виплачено зарплати за час відпустки та відрядження, премії без відповідного наказу командира військової частини. Як наслідок, зайве нарахування та виплата зарплати і грошового забезпечення призвело до надлишкового перерахування єдиного соціального внеску до державних цільових фондів на суму майже 89 тис. грн.

 

 Крім того, посадовими особами військової частини А2110 без документального підтвердження списано 11 тис. літрів дизельного палива на суму майже 100 тис. грн.

 

За недотримання законодавства з фінансових питань відносно 2-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Об’єкту контролю направлено обов’язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень, ініційовано цивільні позови, поінформовано організацію вищого рівня.

 

Матеріали ревізії передано до Криворізької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Південного регіону України  та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...