App Store Google Play

Несила чекати комунальників? Телефонуй депутату!

25.09.2014 15:00
Несила чекати комунальників? Телефонуй депутату!

Якщо чекати комунальників для усунення наслідків негоди, яка вирувала днями у нашому місті, несила, мешканці можуть звернутись до депутата, який обіцяє діяти оперативніше.

Депутат міської ради Максим Курячий при своїй громадській приймальні створив оперативний штаб для надання допомоги з ліквідації наслідків негоди.

«Наша аварійна бригада за графіком виїде за заявленою адресою для обстеження місця і подальшою ліквідаці наслідків стихії. Необхідно в найкоротші терміни прибрати дерева, що впали, розчистити магістральні і внутрішньоквартальні дороги, відкрити доступ до громадських будівель. Прийшов час об'єднуватися і допомагати одне одному», - каже депутат.

Максим Курячий звертається до мешканців міста  із закликом надати волонтерську допомогу в ліквідації наслідків стихії в Дніпропетровську.

«У Дніпропетровську в результаті проливних дощів і шквального вітру склалася надзвичайна ситуація. Зокрема, на території Красногвардійського та АНД районів багато повалених дерев, постраждали лінії електропередач. Міські аварійні служби не в змозі своєчасно впорається з величезним обсягом робіт. Закликаємо волонтерів приєднається до нас і допомогти в ліквідації наслідків стихії», - цитує Курячого прес-служба.

Жителі Червоногвардійського та АНД районів можуть звертатися за телефоном гарячої лінії (056) 767-21-71 в оперативний штаб Максима Курячого з інформацією про те, де необхідно прибрати дерева, що впали з зазначенням точної адреси та контактного телефону.

Як повідомлялося, 24 вересня через шквальний вітер у Дніпропетровську повалено понад дві сотні дерев, які пошкодили лінії електропередач, трамвайні і тролейбусні лінії, перекрили рух на транспортних магістралях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...