App Store Google Play

Максим Курячий: наслідки стихії мають бути ліквідовані якнайшвидше

25.09.2014 22:19
Максим Курячий: наслідки стихії мають бути ліквідовані якнайшвидше

Дніпропетровськ постраждав від потужного урагану, який вирував протягом двох днів. За цей час випала майже тримісячна норма опадів. Дерева виривало разом з корінням і асфальтом, поршкоджені десятки кілометрів проводів, постраждало майно громадян.

Рахунок йде на сотні розбитих автомобілів, шибок в будинках. Пошкоджені трубопроводи, лінії електропередач, дахи, балкони. Більшість вулиць виявилися підтопленими. Вода залила підвали, а від її величезної кількості в багатьох місцях розмило асфальт.

Через повалення дерев утворилися численні ДТП і затори на дорогах.

Депутат Дніпропетровської міськради Максим Курячий ще вчора, в самий розпал стихії, створив у Красногвардійському районі громадський штаб допомоги для ліквідації наслідків негоди. Оперативно були зібрані волонтери з числа жителів Красногвардійського і Амур-Нижньодніпровського районів.

«Міські та комунальні служби були не в змозі самостійно впоратися з численними наслідками стихійного лиха. У цій ситуації спрацювала координація зусиль громадськості. Жителям цих двох районів була необхідна допомога в розчистці прибудинкових територій та внутрішньоквартальних доріг. Важливо було забезпечити безперешкодний доступ до будинків, об'єктів соціального значення, під'їзд для машин «швидкої допомоги» і аварійних служб. Необхідно було усунути можливі ризики, пов'язані з можливим падінням дерев», - підкреслив депутат Дніпропетровської міської ради Максим Курячий.

Волонтерська команда з сьогоднішнього ранку приступила до роботи. Бензин, інструмент та техніку збирали добровільно: кожен допомагав, чим міг.

Перше величезне дерево, яке впало у дворі будинку по вул. Наримська, 80 і перепиняло проїжджу і пішохідну частину, було ліквідовано за тридцять хвилин. Відразу після цього бригада волонтерів вирушила на вулицю Леваневського, мешканці якої звернулися за допомогою в громадський штаб депутата Максима Курячого.

«Роботи будуть продовжені до тих пір, поки не будуть ліквідовані всі наслідки буревію. Жителі Червоногвардійського і Амур-Нижньодніпровського районів можуть розраховувати на оперативну допомогу волонтерів», - заявив Максим Курячий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...