App Store Google Play

Держфінінспекція викрила в одній з військових частин порушень на 700 тис

25.09.2014 13:59
Держфінінспекція викрила в одній з військових частин порушень на 700 тис

Військова частина безпідставно списала 11 тсияч літрів дизпалива. А бюджетні гроші витрачали на підвищення боєготовності цивільних осіб. Про цей факт зловживання та інші повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Дніпропетровській області.

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності військової частини А2110 за період з 1 січня 2011 по 1 червня 2014 виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 733 тис. грн.

Зокрема, за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, виділені для потреб військової частини А2110, придбано речове майно на суму близько 298 тис. грн і передані іншій особі в іншій частині.

Також бухгалтерською службою зайво нараховано та виплачено за період з 1 січня по 1 жовтня 2011  доплати за підтримання постійної бойової готовності робітникам (не військовослужбовцям) на суму майже 241 тис. грн.

Посадовими особами військової частини А2110 без документального підтвердження списано також 11 тис. літрів дизельного палива на суму майже 100 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань щодо двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано в Криворізьку прокуратуру з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Південного регіону України та застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...