App Store Google Play

У Дніпропетровську студенти оголосили голодування

24.09.2014 09:50
У Дніпропетровську студенти оголосили голодування

Учора у Дніпропетровську почали голодовку семеро студентів-другокурсників драматичного курсу театрального коледжу. Так вони протестують проти звільнення викладача Володимира Петренка. Він відомий як засновник і керівник театру «Віримо», а в коледжі викладає режисуру.   

Керівництво коледжу звинуватило його в поганому ставленні до учнів, до упередженого ставлення до студента-поляка за національною ознакою, в інших порушеннях.

Втім, створені по кожному випадку комісї не підтвердили цих фактів, кажуть студенти.

- Іншого керівника курсу ми не хочемо. Скаржилися кілька разів керівникам області. Тепер п'ятьох студентів за протести хочуть відрахувати, - розповіла староста групи Тетяна Потійко.

Володимиру Петренко днями запропонували відновити контракт, але той відмовився, вимагаючи повернути так само і інших викладачів цього курсу, після чого ввечері студентам і повідомили про те, що їх нібито планують відрахувати. 

- Конфлікт між Петренко та адміністрацією тягнеться з 2010 року. Держкомісія проаналізувала його роботу і з'ясувала, що він не вміє організувати навчальний процес, він не вміє працювати з навчальною документацією. І головне - ті вистави, які він ставить, далекі від тієї школи, яка потрібна студентам для роботи в драмтеатрі. Володимиру Петренко дали 360 навчальних годин, а він знову штовхає студентів на конфлікт. Ми намагаємося залагодити конфлікт, на наступний понеділок збираємо круглий стіл з викладачів, його курсу, батьків, щоб шукати вихід. Поки вмовляємо припинити голодування, - пояснює директор коледжу Вікторія Іванова-Биканова.

Однак студенти стверджують, що жодних результатів переговори з керівництвом закладу та представниками департаменту культури  не принесли: студентів вмовляють припинити страйк, але натомість не обіцяють навіть офіційного оголошення про те, що їх не відрахують і вже тим більше, що -  повернуть чотирьох викладачів курсу.

Своє голодування студенти мають намір продовжувати, як і раніше відвідуючи заняття, але кожен день, в 12:00 вони будуть приходити з вагами до обласної ради і зважуватися на доказ того, що нічого не їдять.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...