App Store Google Play

Романов: "Українці переживуть цю зиму нормально"

24.09.2014 18:49
Романов: "Українці переживуть цю зиму нормально"

Прийдешню зиму населення України переживе в нормальному режимі. В цьому переконаний представник політичної партії «Блок Петра Порошенка» Владислав Романов. Про це він заявив в ході круглого столу в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

В цілому, за словами Владислава Романова, зимовий період 2014-2015 стане непростим для України, незважаючи на наявність достатньої для побутового споживання кількості газу.

«Зима буде непроста. У нас є резерви, які сьогодні необхідно задіяти, є міжнародна допомога. Для побутового споживання Україні необхідно 16 млрд. Куб. м. газу, це річна власний видобуток України. Сьогодні в підземні газосховища закачано вже 16,5 млрд грн, Україна вийшла на запланований реверс зі Словаччиною, Угорщиною та Польщею. Населення переживе зиму нормально », - сказав Романов.

Крім тот, Романов заявив, що президент РФ Володимир Путін програв в процесі створення проекту «Новоросія».

На думку Владислава Романова, на сьогоднішній день перед Росією стоїть завдання впровадження в український Парламент керованих угруповань і блокування євроінтеграційного процесу.

«Зараз ми входимо в стан мобілізаційної економіки, а значить створенню мобілізаційного суспільства. Фронт із зони АТО переміщається в політичну площину. Путін Новоросію програв. Зараз найголовніша його задача - інфікувати владу, впровадити туди керовані угруповання, максимально загальмувати процес євроінтеграції, і прийняття реальних реформаторських законів", - пояснив політичний експерт.

За словами Романова, для Путіна страшною є не військова поразка. Найбільшою поразкою для нього є прогресивна і розвинута європейська Україна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...