App Store Google Play

Волонтери взялися відремонтувати 15 військових автомобілів

23.09.2014 13:31
Волонтери взялися відремонтувати 15 військових автомобілів

 

Волонтери Дніпропетровська взялися відремонтувати 15 автомобілів вузла зв'язку однієї з військових частин Дніпропетровщини і закликають жителів допомогти робочими руками та запчастинами.

Допомагати армії - допомагати самим собі. У цьому переконаний керівник дизайн-студії Артем Юрченко.

 - В силу того, що ми живемо і працюємо в околицях військових містечок Черкаське і Гвардійське ми в курсі деяких проблем, з якими стикаються військові. Зокрема, з проблемами забезпечення військовою технікою, а саме з проблемою відновлення наявної військової техніки, - говорить активіст.

Ситуації, коли машини виходять з ладу і їх доводиться лагодити на узбіччях або буксирувати назад в частину трапляються часто-густо. Саме це занепокоїло активних містян, які захотіли допомогти. 

- На сьогоднішній день та техніка, яку військові швидко змогли відновити і привести в готовність, вже в строю. У частинах залишилася техніка, яка вимагає більш серйозного ремонту і яку військові самостійно в стислі терміни, без залучення зовнішніх ресурсів, полагодити не можуть, - говорить Юрченко.

Втім, військовим конче бракує робочих рук, матеріальних ресурсів, запчастин. Тож активісти націлилися відновити 15 машин для однієї з військових частин південного оперативного командування В 2830 Це машини марок «ГАЗ-66» та «ЗІЛ-131». Вони знаходилися на тривалому зберіганні в неопалюваних боксах і довго не експлуатувалися, тож гумові деталі в автах вийшли з ладу, необхідно замінити всі свічки, гуму, технічні деталі, крім того дуже багато машин з корозією.

- В жодній машині немає комплекту інструментів, щоб в дорозі можна було провести ремонт, домкратів та вогнегасників. Бійці з підрозділів дуже просять посилити в машинах борта, щоб вони хоча б захищали від куль 5,45, - перелічує потреби начальник будівельної бригади Станіслав Лучанов.

На закупку всього необхідного бодай для однієї машини та проведення відновлювальних робіт потрібно 50 тисяч гривень.

Активісти з золотимим руками приймають б/в деталі в хорошому стані, а також запрошують волонтерів, які знаються на ремонті машин.
Наразі в групі з «порятунку» авто працюють восьмеро осіб, з яких четверо - працівники СТО, ще четверо - мотористи.

Щоб отримати більш детальну інформацію про те, яким чином можна допомогти волонтерам, слід зателефонувати за номерами: 096 314 04 13 Артем, 098 877 69 13 Станіслав.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...