App Store Google Play

У Дніпропетровську назвуть вулиці на честь героїв АТО

23.09.2014 14:40
У Дніпропетровську назвуть вулиці на честь героїв АТО
До кінця року в селищі Таромському у Дніпропетровську можуть з'явитися три вулиці, названі на честь жителів селища, які загинули під час антитерористичної операції.

Про це на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО» повідомив ініціатор акції, депутат Дніпропетровської міськради Валерій Явтушенко.

Він розповів, що вул. Кірова планують перейменувати на вул. Олександра Малолітнього, вул. Жовтневу - на вул. Олександра Мартинова, вул. Тельмана - на вул. Костянтина Буша. Двоє військовослужбовців добровольчого батальйону загинули при розстрілі автобуса на блокпосту в Донецькій області 13 серпня, третій солдат загинув в Старобешівському районі Донецької області наприкінці липня.

«Таромське - це населений пункт, в якому люди живуть вже понад 700 років і цього року ми планували відзначити його 310-річчя. У зв'язку з подіями на сході України було вирішено святкування перенести. У нас вже досить давно проходить перейменування вулиць у зв'язку з тим, що багато з них дублюються. На сьогоднішній день вже перейменовані 10 вулиць.", - розповів Явтушенко.

За його словами, багато хлопців з Таромського поїхали в АТО, з них на сьогоднішній день офіційно загинули троє.

"В день похорону я поїхав до міського голови Дніпропетровська, і він підписав лист про перейменування вулиць", - розповів Валерій Явтушенко.

Наразі  процес перейменування проходить стадію громадських слухань, які триватимуть близько 2 місяців. У разі успішного їх завершення вже до Нового року в Дніпропетровську з'являться три вулиці, названі на честь загиблих бійців АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...