App Store Google Play

Соратниця Тимошенко не схотіла нести документи в ЦВК

23.09.2014 12:04
Соратниця Тимошенко не схотіла нести документи в ЦВК

На засіданні 22 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала 143 кандидати у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування.

Втім, деяким кандидатам в ЦВК відмовили. Так, по округах Дніпропетровщини в реєстрації відмовили Костянтину Гузенко в ОВО № 30, Яковченко І.А. в ОВО № 32, а також Баландіній С.В. в ОВО № 35.

Деякі з поданих партіями у списках кандидатів претенденти на крісло у Верховній Раді 8 скликання вирішили проігнорувати вибори і наказ партії взагалі. Зокрема, від «ВО»Батьківщина» не подала документи на реєстрацію соратниця Тимошенко, колишній головбух "ЄЕСУ" Антоніна Болюра, включена до списку під № 83. У 2007 роцы Болюра була обрана до ВР від «Блоку Юлії Тимошенко», була № 162 в списку.

Крім того, не подали документи Шишкіна З.Л.(№102), Шевченко П.Я.(№104), Дурачевська Н.А.(№179), Перванчук Р.В.(№185), Івшинюта О.М.(№216), Гончаренко Т.П (№217). Відтак, ЦВК прийняла рішення вважати зазначених осіб виключеними з виборчого списку.

Загалом станом на 22 вересня Комісія зареєструвала 690 кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. З них:

  • 215- включені до виборчого списку політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина";
  • 205- включені до виборчого списку Комуністичної партії України;
  • 146- включені до виборчого списку Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)";
  • 90- включені до виборчого списку Партії "ВІДРОДЖЕННЯ";
  • 34- включені до виборчого списку Політичної партії Громадянський рух України.

В одномандатних виборчих округах зареєстровано 676 кандидатів у народні депутати України, в тому числі висунутих шляхом самовисування - 503, партіями - 173.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...