App Store Google Play

В Жовтневому районі досі не зареєстровано жодного кандидата

22.09.2014 11:03
В Жовтневому районі досі не зареєстровано жодного кандидата

На Дніпропетровщині в одномандатних округах зареєстровано вже майже два десятка кандидатів у народні депутати. 12 з них - самовисуванці, ще сімох висунули партії.

Серед них - як відомі дніпрянами прізвища, деякі - навіть одіозні, так і абсолютно нові обличчя, про яких громадяни навіть не чули.

В кінці минулого тижня ЦВК зареєструвала кандидатом Загіда Краснова. Щоправда, замість прогнозованого 28 округу (Ленінський та частина АНД), на якому тривалий час вже навіть була розміщена політична реклама відомого в місті політика, Загід Геннадійович в останній момент змінив рішення і зареєструвався у 25 окрузі (Красногвардійський район та частина АНД). Напрацьований округ він залишив на свою політичну соратницю, 30-річну Катерину Збарську, яку зареєстрували того ж дня. Наразі тендітна дівчина перебуває на окрузі у повній самотності, інших зареєстрованих кандидатів поки немає, втім саме по цьому округу, ймовірно, обиратимуться до ВР регіонал Євген Морозенко та мер Дніпропетровська Іван Куліченко.

Загід Краснов, який не вперше, хоча і безуспішно, бере участь у перегонах, побореться з відомим регіоналом Ігорем Циркіним та головним лікарем 6 медсанчастини Володимиром Яковенком.

Найбільше бажаючих до ВР поки що у 27 окрузі - це Бабушкінський та частина Кіровського району. Там вже зареєстровані представник «Громадської Сили» Олександр Афанасьєв, самовисуванець підприємець Олег Григорук, кандидат від «Демальянсу», директор ТОВ "Корпорація Наргіле" Олександр Редька та представник партії «Воля» таміла Ульянова. Остання відома дніпрнам своєю участю в роботі люстаційного комітету. В День міста комітет спільно зі Штабом національного захисту встановив на Набережній символічну гільйотину, яка має символізувати невідворотність люстрації для нечистих на руку чиновників.

Досі жодного кандидата не зареєстровано в ТВО №27 - це самий центр міста, Жовтневий район, а також частина Самарського (Прдніпровськ). Вочевидь, потенційні кандидати побоюються висуватись через потужну конкуренцію, адже про своє бажання йти до ВР по цьому округу завияв заступник голови ОДА Борис Філатов.

Втім, наразі немає офіційної інормації про прийнті ЦВК рішення за минулі вихідні. Висуватись бажаючим пройти до ВР по мажортираних округах лишилося кілька днів, 25 вересня термін спливає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...