App Store Google Play

ООН навчатиме Коломойського поводженню з переселенцями

22.09.2014 12:42
ООН навчатиме Коломойського поводженню з переселенцями

ООН навчить досвіду роботи з переселенцями, напрацьованому у Сербії, Косово, Азербайджані та Грузії. Про це йшла мова під час зустрічі радника губернатора Бориса Трейгермана зі спеціальним доповідачем ООН з прав внутрішньо переміщених осіб Чалоки Бейані.

«Все, що відбувається сьогодні в нашій країні для нас нове. Велика кількість переселенців з Донецької та Луганської областей приїхали до Дніпропетровщини. І обласна влада почала організовувати їх поселення, влаштування дітей до дитячих садків, сприяти в працевлаштуванні. Ми розуміємо, що ці люди приїхали до нас не на один день», - сказав Борис Трейгерман.

За його словами, наразі у Дніпропетровській області перебуває більше 24,3 тис осіб (8,4 тис родин) з Донецької та Луганської областей.
«Ми передбачаємо, що з приходом холодів кількість переселенців буде зростати. Тому нам необхідна допомога міжнародної спільноти. Нам необхідні конкретні кроки, які допоможуть подолати цю біду», - наголосив Борис Трейгерман.

Чалоки Бейані відзначив, що після візиту делегації ООН буде створено звіт для Ради з прав людини ООН. У цьому звіті будуть задекларовані усі документальні підтвердження проведеного аналізу щодо ситуації з переселенцями. Документ також буде містити практичні рекомендації.

«Нашим головним методом у роботі є діалог з Урядом щодо ситуації з переселенцями. Ми розглядаємо питання їх захисту, потреби, а також можливості вирішення цих питань. Ключовим фактором в захисті переселенців є відповідальність Уряду. Це нова ситуація для вашої країни. Ми вивчаємо, наскільки країна готова працювати згідно з міжнародними стандартами», - наголосив він.

Чалоки Бейані також додав, що представники ООН готові ділитися тими знаннями та досвідом, які вони напрацювали, зокрема, у Сербії, Косово, Азербайджані та Грузії.

«Цей досвід свідчить про те, що необхідно уникнути подовження ситуації з переміщенням переселенців по території країни. Найбільш правильний підхід сьогодні - не політизувати цей процес. Ми повинні розглядати його як гуманітарну проблему, яка потребує гуманітарного рішення. Є два шляхи - або повернутися на територію постійного проживання, якщо дозволяє ситуація, або облаштовуватися в іншому місці країни», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...