App Store Google Play

Мер Павлограда Метелиця посварився з областю

22.09.2014 17:09
Мер Павлограда Метелиця посварився з областю

Мер Павлограда Метелиця посварився з областю. І вирішив податися в нардепи назло кандидату від обласної влади Мартовицькому.

Як стало відомо з компетентних джерел, мер Палоград Іван Метелиця має намір балотуватися до Верховної Ради по округу №36 (міста Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, Павлоградський район) і перемогти головного суперника, нині чинного нардепа Артура Мартовицького.

Подейкують, що на цей крок Івана Сергійовича штовхнули обласні чиновники, які, не знайшовши гідного кандидата з демократичного середовища, зробили ставку на Мартовицького.

Артур Володимирович у Павлограді і передмістях встиг зарекомендувати себе як слухняна маріонетка Ахметова. При Януковичі його, зі зрозумілих причин, доводилося терпіти. Однак нині, схоже, Метелиця вирішив сплутати карти обласній владі.

Втім, за іншою версією, на висуванні Метелиці наполіг сам Ринат Ахметов, якому Мартовицький, завзятий випивака з макіївськими «понтами», неабияк набрид. Як би там не було, інтрига в Павлограді закручується неабияка.

Нагадаємо, на сьогодні на Дніпропетровщині зареєстровано лише 19 кандидатів в мажоритарних округах. Термін висування спливає 25 вересня.  В 36 окрузі наразі, крім Мартовицького, зареєстровано Володимира Залуніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...