App Store Google Play

Банкіри, будівельники і офіціанти не задоволені роботою і зарплатою

22.09.2014 12:56
Банкіри, будівельники і офіціанти не задоволені роботою і зарплатою

Українські офісні працівники більше задоволені своєю роботою, ніж зарплатою. Найбільш незадоволеними виявилися мешканці східних регіонів, найбільш задоволеними - жителі Центральної та Західної України. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Серед українських офісних працівників суттєво більше тих, хто задоволений своєю роботою (62% - це оцінки від 6 балів і вище), ніж тих, кого влаштовує зарплата (оцінок від 6 балів і вище - тільки 42%). Крайні значення - дуже висока й дуже низька задоволеність рівнем зарплати і роботи - зустрічаються не часто. Важливо відзначити, що, незважаючи на всі потрясіння нещодавнього часу, рівень задоволеності як роботою, так і зарплатою у порівнянні з минулим роком практично не змінився.

Офісні працівники більше задоволені роботою, ніж зарплатою. Це ще раз підтверджує той очевидний факт, що мотивація залежить  тільки від розміру зарплати.

На рівень задоволеності і роботою, і зарплатою не впливає ані стаж роботи респондентів, ані стать. Як у жінок, так і в чоловіків із різним досвідом роботи оцінки своєї задоволеності роботою загалом і зарплатою зокрема практично збігаються.

Проте є помітні відмінності в тому, наскільки задоволені роботою і зарплатою офісні співробітники із різних регіонів країни.

Вище, ніж у інших регіонах, свою роботу оцінюють мешканці столиці й центральних областей країни. Вони ж разом із працівниками Західної України найбільш задоволені рівнем свого заробітку. А ось «білим комірцям» Півдня і Сходу України їхня робота приносить як менше задоволення від робочого процесу, так і менше влаштовує за рівнем доходу.

Найбільш задоволені своєю роботою і, що дуже важливо, зарплатою працівники сфери ІТ. Задоволені своєю роботою також маркетологи і медики, але в них нижча задоволеність рівнем оплати. Менше за все приносить задоволення робота банківським службовцям, торговим працівникам і спеціалістам, зайнятим у готельно-ресторанній сфері.

Як і у випадку з роботою, своєю зарплатою більше, ніж інші, задоволені програмісти, маркетологи і ті, хто працює в сфері консалтингу. Незважаючи на середні оцінки задоволеності роботою, зарплата все ж влаштовує і працівників виробничої сфери. А ось не проти поскаржитися на свій заробіток банківські працівники, будівельники і працівники готельно-ресторанної сфери.

Найбільший розрив у оцінках привабливості роботи і рівня зарплати в медиків. Так, їхні оцінки задоволення від роботи одні з найвищих (6,7), у той час як оцінки рівня заробітку - одні з найнижчих (5). Аналогічна картина спостерігається в агросфері та в сфері будівництва. А в готельно ресторанній галузі, крім того, що є великий розрив у оцінках роботи і зарплати, також спостерігаються найнижчі оцінки за обома параметрами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...