App Store Google Play

В Павлограді відкрили сучасний басейн. А у Дніпропетровську - закрили

19.09.2014 10:43
В Павлограді відкрили сучасний басейн. А у Дніпропетровську - закрили

З нагоди 85-річчя Павлоградського хімічного заводу підприємство відкрило новий сучасний басейн. У ньому зможуть тренуватися професійні спортсмени, дитячі спортивні гуртки, а також всі бажаючі жителі міста.

Новий басейн розміщений на базі існуючого Спортивного комплексу «Юність». За проектом на першому поверсі розміщені тренажерний зал для занять важкою атлетикою з вбиральнею, душем і санвузлом, вестибюль, приміщення адміністратора, кабінет медперсоналу, тренерська, технологічні приміщення для розміщення обладнання водоочистки.

На другому поверсі передбачено розташування самого басейну розміром 12х25м, глибиною від 1,8 м до 2,05 м. Для плавання передбачено шість доріжок шириною 2м, для проведення змагань ширина доріжок може збільшуватися до 2,5 м за допомогою переміщення розділових смуг. Вода для потреб басейну проходить три ступені очистки: передочистка, основна очистка за допомогою зворотноосмотичної установки та знезараження озоном. На третьому поверсі розташовані фітнес-зал і кафе.

Прикметно, що проектом передбачено використання новітніх сучасних технологій: встановлено енергозберігаючі огороджуючі конструкції, використовуються сонячні колектори, бездротовий інтернет. За сприятливих погодних умов басейн може працювати автономно, без електрики та газу.

За підрахунками басейн може приймати 72 людини на добу. Від декларації про наміри до відкриття басейну минуло менше року.

А у обласному центрі, тим часом, закривається єдиний в місті комунальний басейн. Офіційна причина - аварійність будівлі. Втім, вже кілька років міська влада свідомо не вживала жодних заходів аби виправити ситуацію. Без оібцяного ремонту заклад проіснував до кінця весни. Відтоді його двері лишаютсья зачиненими.

Колектив і майже дві тисячі відвідувачів єдиного на Лівому березі басейну підозрюють, що будівлю навмисно доводять до жалюгідного стану, аби потім за копійки віддати в комерційні руки. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...