App Store Google Play

Депутат, який голосував за "диктаторські закони" знову йде в раду

19.09.2014 11:29
Депутат, який голосував за "диктаторські закони" знову йде в раду

Скандальний регіонал Ігор Циркін не дослухався голосів сумління, виборців та здорового глузду і вирішив піти в нардепи вдруге.
Учора ЦВК зареєструвала Ігоря Марковича кандидатом в народні депутати по 25 округу (Красногвардійський та частина АНД району Дніпропетровська).

Минулого разу він обирався на тому ж окрузі, однак якщо у 2012 Циркін висувався від провладної ПР, то нині в графі «суб'єкт висування» значиться «самовисуванець».

Лобіст інтересів групи «Алеф», родич Вадима Єрмолаєва, Ігор Цикрін за весь час перебування у ВР зареєстрував лише п'ять законопроектів, які переважно стосувались торгівлі алкоголем. Жоден не був ухвалений.

Відзнавчився Циркін своєю участю у скандальному голосуванні за так звані «диктаторські закони». Його рука була піднята «за» обмеження конституційних прав та свобод громадян.

Наразі крім Ігоря Циркіна на 25 окрузі зареєстрований ще один самовисуванець - начальник, ДЗ "Спеціалізована медико-санітарна частина № 6" Володимир Яковенко.

Нагадаємо, що з'їзд партії «Блок Петра Порошенка» по цьому округу висунув депутата міської ради Максима Курячого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...