App Store Google Play

Борис Філатов: Армія і суспільство потребують перерви

19.09.2014 11:47
Борис Філатов: Армія і суспільство потребують перерви
 

Майбутнє країни не визначається лише політиками або бізнесменами. Держава має майбутнє лише тоді, коли у неї є наука, і є знання. Таку думку висловив заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов під час розширеного засідання Вченої ради ДНУ ім. О. Гончара, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Борис Філатов, як випускник ДНУ, зазначив: «Коли повертаєшся до рідного університету, то відразу згадуєш себе - молодого студента, який мріяв побудувати іншу країну».

Він презентував присутнім погляд облдержадміністрації на події в Україні та на поточну суспільно-політичну ситуацію. За словами Бориса Філатова, Президент України докладає неймовірних зусиль для того, аби цей кошмар закінчився.

«Можна багато критикувати владу за її рішення. Однак всі повинні розуміти, що і армія, і суспільство потребують перерви», - сказав заступник губернатора.

Він також додав, що сьогодні люди мають різні настрої і різну точку зору. Однак населення єдине в одному - те, що відбувається в Донецькій і Луганській областях, не повинно повторитися в Дніпропетровській області.

«Ми докладали максимум зусиль до встановлення політичного діалогу. Ми перебуваємо всередині процесу: ведеться підтримка армії, будуються блокпости ... Всі ви повинні бути впевнені в тому, що Дніпропетровська область захищена», - зазначив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...