App Store Google Play

Ляльковий театр з Донецька перебазувався у Дніпропетровськ

18.09.2014 15:53
Ляльковий театр з Донецька перебазувався у Дніпропетровськ

Сімейний театр "Овація" з Донецька переїхав у Дніпропетровськ. Жити і  працювати в окупованому Донецьку, каже керівник і натхненник театру, боєць батальйону «Донбас»,  Ігор «Артист» Чайковський, неможливо.

- Театр «Овація» - це сімейна справа. Працювали ми в Донецьку і Донецькій області зі школами та дитячими садами. Ми працюємо з початковою школою та дітьми з дитячого саду - до 4 класу. Всі спектаклі тематичні. Їх тривалість від 30 до 45 хвилин. В ігровій формі ми розповідаємо про правила пожежної безпеки, дорожнього руху, валеології, особистісних стосунках, - розповідає Чайковський.

За словами керівника, на сьогоднішній день в театрі 11 поставлених вистав на різні теми. Зараз показують дві вистави:  ​​«Міська пригода» про правила дорожнього руху та «День копотів», в якому розповідають дітям, що потрібно чистити зуби, мити руки перед їжею, мити овочі і фрукти, слухатися старших.

- Ми пересувний, класичний ляльковий театр з використанням аніматорська праці. Для зв'язку дітей з ляльками ми використовуємо аніматорів, це певне нововведення, - розповідає "Артист". - У Донецьку у нас почала розвиватися досить успішна кар'єра. Практично всі вистави нашого театру, які ми показували з 2010 по 2014 рік, є авторськими. Я сам пишу сценарії. Ми завоювали собі ім'я, але у зв'язку з відомими обставинами змушені були закінчити працювати в Донецьку і в області. Довгий час ми не працювали. Багато хто з нашої трупи роз'їхалися по різних містах, мій син, який був і водієм і аніматором, отримав поранення.

Буквально кілька днів тмоу актори приїхали в Дніпропетровськ з Києва, щоб почати працювати тут. Театр вже мав три виступи в нашому місті. Поки все проходить успішно. Однак деякі проблеми, каже керівник театру, все ж є.

- По-перше, моя сім'я розкидана. Наш колектив у вільний час займається волонтерською діяльністю в Дніпропетровську. Ми змушені були шукати житло. Тільки вчора ми знайшли будинок, який знаходиться не в самому Дніпропетровську, а в Підгородному. Поки ми там будемо знаходитися всім колективом, будемо тримати в будинку і робоче обладнання. Але ми заселилися туди всім колективом, на даний момент він складається з шести осіб. Це не зовсім зручно, тому що у всіх є свої сім'ї і було б добре, щоб у кожного з часом з'явилося своє житло, - пояснює митець.

Також він говорить про потребу в невеликому офісі, де актори зможуть залишати своє обладнання та костюми. Хоча на перших порах шукають пільгове приміщення, однак незабаром вже планують самостійно заробляти.

- Ми не хочемо працювати і жити в Донецькій області. Ми хочемо стати на ноги в Дніпропетровську, показати якість своєї роботи і завоювати тут ім'я. До подій в країні ми хотіли вже розширюватися, їздити з виступами по інших містах України, але обставини завадили нам і тепер все доводиться починати з нуля, - каже Ігор Чайковський.

Щоб зв'язатися з театром «Овація» можна звертатися в Штаб допомоги пораненим ОКБ ім. Мечникова (запитати «Артиста») або телефонувати за телефонами: 095 291 13 35 (Ігор), 050061 01 55 (Наталя, адміністратор).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...