App Store Google Play

УМ піде на вибори самостійно

17.09.2014 14:00
УМ піде на вибори самостійно

Ліберальна політична партія «Україна Майбутнього» візьме участь у позачергових виборах народних депутатів України за загальнодержавним багатомандатним виборчим округом. До виборчого списку, окрім членів партії, увійшли також відомі представники волонтерського руху, дніпропетровського автомайдану та бійці батальйонів територіальної оборони.

Про це за результатами з'їзду партії, що пройшов у Дніпропетровську 15 вересня, повідомляє прес-служба «України Майбутнього».

До першої десятки виборчого списку увійшли голова партії Святослав Олійник, координатор волонтерського руху Тетяна Губа, адвокат, боєць батальйону територіальної оборони Віталій Дорохін , громадський діяч Дмитро Сіманський (Крикун), вільний підприємець Володимир Рой, волонтер Оксана Машовець, адвокат Сергій Демченко, перший заступник голови партії Денис Борисенко, учасник дніпропетровського автомайдану Тарас Здреник, адвокат Олексій Зосименко.

Виступаючи на з'їзді, голова партії УМ Святослав Олійник підкреслив важливість забезпечення представництва волонтерів у парламенті.
«Є люди, які 24 години на добу роблять дуже важливу і дуже потрібну роботу. Проте часто вона залишається непоміченою. Участь у нашому виборчому списку дає можливість показати роботу волонтерів широкій громадськості. Ми не проситимемо їх виступати на телебаченні і рекламувати нашу партію. Натомість волонтери зможуть показати всьому суспільству, що насправді відбувається в Україні і на чиїх плечах тримається сьогоднішня ситуація», - заявив Олійник.

Учасники з'їзду затвердили передвиборчу програму партії «Мир - наша головна мета!», побудовану на гуманістичному світогляді та ліберальних цінностях.

«Ми розуміємо, що у нинішній воєнний час проведення виборів є недоречним, проте, оскільки цей процес уже запущено, і вибори відбудуться, ми повинні запропонувати суспільству нашу ліберальну гуманістичну програму, яка підкреслює цінність кожного людського життя та вказує на вихід із катастрофічної ситуації війни на нашій землі. За війною буде мир», - сказав Олійник.

Крім того, Святослав Олійник наголосив, що він не збирається йти у так звану передвиборчу відпустку з посади заступника голови Дніпропетровської ОДА, а тому не буде проводити агітації та не братиме активної участі у виборчому процесі.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася у сусідніх з нами Донецькій та Луганській областях, відриватися від роботи, яку ми сьогодні виконуємо, просто неможливо. Так само не будуть відриватися від своєї роботи волонтери, громадські діячі та інші учасники списку. Вони проводитимуть агітацію з безпосереднього місця своєї щоденної роботи, яка сьогодні значно більш важлива, ніж будь-яка участь у політичних ток-шоу або агітації», - підкреслив голова партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...