App Store Google Play

"Рейдерське захоплення" батальйону добровольців сталося у Дніпрі

17.09.2014 14:18
"Рейдерське захоплення" батальйону добровольців сталося у Дніпрі

Напередодні відправки на фронт в 43 батальйоні тероборони несподівано змінили командира, не пояснивши бійцям причину. Про це на прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» розповіли волонтер Дар'я Андрусенко-Якотюк, адвокат і волонтер Юлія Сегеда та дружина одного з офіцерів батальйону Наталія Бойко.

За словами Дар'ї Андрусенко-Якотюк, наказ про те, що командиром сорок третього батальйону тероборони замість Олександра Водолазського призначений начальник військової кафедри ДІІТу Володимир Бербушенко, прийшов з Міністерства оборони вчора - за день до відбуття на фронт.

«В батальйоні 95% - добровольці. Заміна комбата дуже підірве їх бойовий дух», - каже волонтер і розповідає, що саме Водолазький багато зробив для формування цього батальйону, добував техніку, зброю. Натомість Бербушенко - суто цивільний чоловік, не має до батальйону жодного відношення.

За словами волонтерів, вчора, більше 500 солдатів батальйону, коли їх вишикували для представлення нового командира, зі словами «Слава Україні!» залишили шикування.

Жінки також розвіяли міф про «мажорність» 43 батальйону. Дружина бійця, який там знаходиться, розповіла, що бійці мають 100 касок та 100 бронежилетів. Жодних «наворотів» типу планшетів вони не мають.

Днями, розповіли волонтери, якісь депутати привезли п'ять бронежилетів, які прострілюються. Отже, впевнені жінки, вояків просто підставляють.

Юрист Юлія Сегеда говорить, що ситуація дуже нагадує рейдерське захоплення і обіцяє звернутись до ОДА та до Міноборони аби з'ясувати, кому вигідна така зміна командування батальйоном. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...