App Store Google Play

У Дніпропетровську відзначать День батька

16.09.2014 17:47
У Дніпропетровську відзначать День батька

У Дніпропетровську в парку Глоби 20 вересня з 10:00 почнуть відзначати День батька. Свято це з 2009 року відзначають в Україні  за рішенням Всеукраїнського громадського комітету за підтримки сім'ї та відповідального батьківства.

Кожного року в третю неділю вересня заходи проходять в усіх великих містах країни - в Києві, Запоріжжі, Сумах, Харкові, Луцьку, Одесі та Дніпропетровську.

«Головна мета даного свята - підтримати батьків, які активно беруть участь у житті своїх дітей, вкладають в них і душу, і серце, передають свої знання, свої навички”, - говорить один з організаторів свята у Дніпропетровську Андрій Редькін.

За його  словами, в Україні є проблема батьківства, вона полягає в тому, що модель доброго батька втрачена. Хороший батько, перш за все, піклується про здоров'я своєї дитини, бере участь у вихованні своїх дітей. Водночас, він виховує сам себе.

“Для того щоб передати щось дитині, його батькові потрібно бути культурним, освіченим, мати високий моральний і духовний рівень”, - зазначив Андрій Редькін.

Почнуть святкування з концертною програми. На сцені з’являться  дитячі колективи міста.  Упродовж свята проводитимуться  цікаві майстер-класи, а також веселі старти, естафети, стрільба з лука, біг в мішках, футбол. Проведуть і конкурс малюнка на асфальті. Молодіжна рада організовує близько 15 конкурсів. Частина їх буде розважальною, а інша – розвиваючою:  конкурси допоможуть визначити, наскільки батько добре знає свою дитину, а діти навчаться зав'язувати краватки своїм татам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...